Onex Group Partnerem Strategicznym ITechDays 2017 – Portal PR - 24PR
Onex Group Partnerem Strategicznym ITechDays 2017

17.04.2017 Kategoria: Imprezy. Autor: admin

W dniach 1-2 czerwca br. w Nadarzynie odbędzie się konferencja ITechDays 2017, skupiona wokół technologii Microsoft. Organizatorem wydarzenia jest Warszawska Grupa Użytkowników i Specjalistów Windows,

a Partnerem Strategicznym Onex Group, firma oferująca produkty i usługi oparte o technologie Microsoft.
– Z przeprowadzonego przez nas badania wśród przedstawicieli sektora MŚP wynika, że już dwie trzecie firm korzysta z co najmniej jednego rozwiązania chmurowego. W ubiegłorocznej edycji była to zaledwie co druga firma. To pokazuje, jak duży potencjał tkwi w tym rynku. Przedsiębiorcy sięgają po coraz to nowsze narzędzia, bo wiedzą, że to im się opłaca, zarówno pod względem kosztów, jak i łatwości pracy. Stąd nie mogło nas zabraknąć na konferencji ITechDays 2017, podczas której zaprezentowane będą najnowsze technologie Microsoft, w tym również te dostępne w chmurze. Cieszymy się, że mogliśmy zostać Partnerem Strategicznym tego wydarzenia – mówi Jakub Hryciuk, dyrektor zarządzający Onex Group.
Konferencja ITechDays 2017 odbędzie się w Nadarzynie, w największym centrum targowo-kongresowym w Europie Środkowej – Ptak Warsaw Expo. W trakcie wydarzenia będą miały miejsce sesje tematycznie związane z technologiami Microsoftu, prowadzone przez specjalistów. Całość rozplanowana jest na 27 sesji podzielonych na trzy ścieżki prowadzone przez 28 prelegentów. Tematem wystąpień będzie m.in. „Keynote. Czy dzisiejsza technologia rzeczywiście zmienia biznes?”, „Prawo a neutralność technologiczna – aktualne wyzwania”, „PowerShell – Zarządzanie środowiskiem hybrydowym”. Konferencji towarzyszyć będą Good Game Expo i Comic Con.
Na dwudniowe wydarzenie ITechDays 2017, zaplanowane na 1-2 czerwca br., można rejestrować się od 12 kwietnia br. Szczegółowe informacje na temat programu spotkania dostępne są na stronie .
Relacje z wydarzenia oraz wywiady z ekspertami będzie można zobaczyć na portalu CentrumXP.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.