W konkursie filmowym Banku Millennium do wygrania 40 000 zł – Portal PR - 24PR
W konkursie filmowym Banku Millennium do wygrania 40 000 zł

26.04.2017 Kategoria: Konkursy. Autor: admin

25 kwietnia ruszył konkurs filmowy pt. „Wszystko kręci się wokół ciebie”. Konkurs wyłoni i nagrodzi najlepsze filmy ukazujące, że „gdziekolwiek jesteś,

cokolwiek ciekawego robisz, aplikacja mobilna Banku Millennium daje Ci wolność i możliwość korzystania w pełni z życia”. Ogłoszenie wyników 16 czerwca.

Udział w konkursie jest bardzo prosty – wystarczy zarejestrować się na stronie konkursbankmillenium.pl, a potem nakręcić i wgrać swój spot. Zarejestrowani uczestnicy mogą zgłosić dowolną liczbę filmów, pamiętając by ich długość nie przekraczała 30 sekund oraz, by znalazł się tam w formie logo lub planszy Bank Millennium (odpowiednie materiały są dostępne na stronie projektu). Na nominowane prace będzie można głosować od 16 czerwca do 3 lipca 2017 r., oceni je również jury projektu.

Pula nagród w konkursie wynosi 40 000 zł (12 000 zł za I miejsce, 8 000 zł za II miejsce i 5 000 zł za trzecie). Przewidziana jest również Nagroda Publiczności w wysokości 5 000 zł oraz 10 nominacji po 1 000 zł każda.

Konkurs organizowany jest we współpracy z firmą Million You zajmującą się zbieraniem, łączeniem i inspirowaniem twórczych ludzi w ramach crowdsourcingu oraz tworzeniem kreatywnej społeczności. Million You współtworzą początkujący twórcy i profesjonaliści, którzy chętnie rozwijają swój warsztat biorąc udział w różnego typu zadaniach filmowych.

Na prace czekamy do 5 czerwca 2017 r. Pozostałe informacje o konkursie znajdują się w Regulaminie Konkursu na konkursbankmillenium.pl

Zapraszamy!

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.