Fuzja agencji TBWA z eg+ worldwide – Portal PR - 24PR
Fuzja agencji TBWA z eg+ worldwide

29.01.2018 Kategoria: INFOPR. Autor: admin


W związku z rosnącym trendem konsolidacyjnym na rynku usług oraz w celu zaoferowania klientom szerokiej i bardziej kompleksowej oferty, podjęta została decyzja o połączeniu spółki eg+ worldwide z agencją TBWA.

Proces fuzji wszystkich działań operacyjnych w Polsce pozwoli połączyć siły w celu efektywniejszej obsługi zarówno lokalnych jak i sieciowych klientów obydwu spółek.

Na przestrzeni ostatnich pięciu lat warszawski oddział agencji eg+ worldwide doświadczył dynamicznego rozwoju. Ekspansja na rynki zagraniczne sprawiła,
że spółka stała się centrum decyzyjnym i produkcyjnym dla całej sieci eg+ worldwide, bezpośrednio obsługując klientów z Europy, Bliskiego Wschodu oraz Afryki.

Połączony zespół agencji eg+ worldwide będzie liczył 140 osób. Na jego czele stanie Christian Lainer, Senior Vice President eg+ worldwide Europe oraz Szymon Gonciarek, Dyrektor Zarządzający eg+ worldwide Warszawa.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.