Grupa On Board Think Kong wzmacnia zespół SEO i Content Marketingu – Portal PR - 24PR
Grupa On Board Think Kong wzmacnia zespół SEO i Content Marketingu

31.01.2018 Kategoria: Kariera. Autor: admin


Do zespołu Grupy On Board Think Kong dołączył Robert Głowacki. Na stanowisku Menagera ds. SEO będzie odpowiedzialny za opracowywanie kompleksowych strategii działań SEO

dla klientów agencji zarówno w zakresie optymalizacji technicznej, jak i działań content marketingowych.
Robert od 9 lat specjalizuje się w prowadzeniu działań SEO. Przez ostatnie sześć lat pracował przy projektach SEO w agencjach Optimizers i They.pl a ostatnie 3 lata spędził w agencji S3 (K2 Media) gdzie jako lider zespołu SEM i Analityki odpowiadał za planowanie i wdrażanie strategii dla klientów firmy.
Realizował kampanie widoczności w wyszukiwarkach dla takich marek GazetaPraca.pl, Gowork, Ticketmaster, Danfoss czy Lovi.

Grupa On Board Think Kong łączy unikalne kompetencje w dziedzinach doradztwa public relations, social mediów, SEO, digital marketingu, kreacji i strategii. Od lat rozwija własne narzędzia analityczne. Jest częścią międzynarodowych niezależnych sieci ECCO Network i Box Europe obecnych w ponad 30 krajach, łącznie zatrudniających ponad 1500 konsultantów w 50 biurach na całym świecie. W skład grupy wchodzą: On Board PR- agencja public relations, która zapewnia kompleksową obsługę w zakresie komunikacji, oferując strategiczne doradztwo m.in. w obszarach: Brand Public Relations, Corporate & Financial Communications, Investor Relations, Crisis Management, Issues Management oraz Public Affairs oraz Think Kong – agencja social media & content marketing specjalizująca się w realizowaniu celów biznesowych klientów z wykorzystaniem kanałów społecznościowych, a dzięki własnemu zespołowi SEO potrafi zapewnić dobrą widoczność treści w wyszukiwarkach. Grupa On Board Think Kong była także laureatem nagród w międzynarodowych i polskich konkursach (IPRA GWA, Magellan, Złote Spinacze).

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.