Konica Minolta zapewnia bezpłatny druk dla pasażerów Lufthansy – Portal PR - 24PR
Konica Minolta zapewnia bezpłatny druk dla pasażerów Lufthansy

30.01.2018 Kategoria: FIRMA. Autor: admin


Pasażerowie biznesowi podróżujący liniami lotniczymi Lufthansa mogą korzystać z bezpłatnych usług Konica Minolta z zakresu drukowania i kopiowania dokumentów.

Urządzenia wielofunkcyjne bizhub znajdują się w tzw. salonikach dla gości oczekujących na lot.

W 2018 roku rozwiązanie zostanie udostępnione w poczekalniach Lufthansy na całym świecie. Pierwsze wdrożenia odbyły się już na lotniskach w Niemczech.

– Przez długi czas poszukiwaliśmy prostego w obsłudze, niezawodnego i przede wszystkim bezpiecznego rozwiązania umożliwiającego naszym pasażerom drukowanie dokumentów podczas podróży. Konica Minolta okazała się odpowiednim partnerem. Na lotniskach we Frankfurcie i Monachium rozwiązania cieszą się już bardzo dużym zainteresowaniem wśród naszych pasażerów – mówi Kathrin Schmittner, Manager Projektów związanych z salonikami w Lufthansa AG.

Podróżujący mogą w prosty sposób zlecić wydrukowanie dokumentu. Wystarczy przesłać plik na wskazany adres email, a w odpowiedzi otrzymuje się kod PIN, który upoważnia do drukowania. Za bezpieczeństwo danych odpowiada aplikacja Konica Minolta o nazwie Secure Guest Print, udostępniana w ramach chmurowej platformy na żądanie – bizhub evolution. Wszyscy goście mogą także kopiować dokumenty już bez konieczności podawania kodu. W planach jest również udostępnienie pasażerom funkcji skanowania.

– W ostatnich latach znacząco wzrosła liczba osób, które decydują się na pracę zdalną. Dostrzegamy ten trend i staramy się wdrażać kolejne rozwiązania, które pozwolą pracować z każdego miejsca i w dowolnym czasie. Cieszymy się, że możemy realizować ten cel we współpracy z liniami lotniczymi Lufthansa – mówi Johannes Bischof, prezes Konica Minolta w Niemczech.

Urządzenia wielofunkcyjne Konica Minolta bizhub dostępne są w poczekalni powitalnej, a także w salonikach dla podróżnych z biletami z klas: pierwszej, senator oraz biznes.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.