Nowy kanał Se.pl na YouTube „KOstyra SE” nokautuje konkurencję – Portal PR - 24PR
Nowy kanał Se.pl na YouTube „KOstyra SE” nokautuje konkurencję

24.01.2018 Kategoria: Kampania. Autor: admin


„KOstyra SE” po dwóch miesiącach od startu ma już 19 tys. subskrypcji i jest jednym z najpopularniejszych kanałów bokserskich na polskim YouTube.

Autorem kanału jest znany i ceniony komentator boksu Andrzej Kostyra, kierownik działu sportowego „Super Expressu”.
Kanał „KOstyra SE” został uruchomiony pod koniec listopada 2017 przez serwis Se.pl.

Andrzej Kostyra od kilku miesięcy jest autorem vloga „Bokserskie grzmoty i anegdoty” i blogerem Se.pl, serwisu należącego do Grupy Super Express.
– „Ogromna i stale rosnąca popularność vlogów nagrywanych przez Andrzeja Kostyrę skłoniła nas do stworzenia oddzielnego, dedykowanego kanału na YouTube. Okazało się, że był to strzał w dziesiątkę. W ciągu dwóch miesięcy nowy kanał zyskał blisko 19 tysięcy subskrypcji. Jest to jeden z najszybciej rosnących i największych kanałów bokserskich na polskim You Tube” – mówi Bartłomiej Łęczek, redaktor naczelny serwisu Se.pl.

Kanał „KOstyra SE” publikuje nowe filmy co najmniej raz w tygodniu. Każdy z nich ma po 150 – 280 tysięcy wyświetleń, kilka tysięcy reakcji (w 90 proc. pozytywnych) i kilkaset komentarzy. Andrzej Kostyra na bieżąco odpowiada fanom w komentarzach oraz w formule Q&A. Administratorem kanału jest Kamil Kacperczyk.

– „Naszym celem w 2018 roku jest pozyskanie 100 tysięcy subskrypcji i srebrny przycisk polskiego You Tube” – zapowiada Ewa Lampart, dyrektor zarządzająca Grupą Super Express i wiceprezes zarządu ZPR Media SA.

Kanał „KOstyra SE” dostępny jest pod adresem: https://www.youtube.com/KOstyraSE

…………………………………………………………………………………………………………………………
Serwis internetowy Se.pl wchodzi w skład Grupy Super Express, do której należą także: dziennik „Super Express”, wydania zagraniczne „Super Expressu”, aplikacje mobilne oraz liczne wydawnictwa tematyczne. Redaktorem naczelnym Grupy Super Express jest Sławomir Jastrzębowski.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.