Radio Złote Przeboje zaprasza do zabawy „Złote za przeboje” – Portal PR - 24PR
Radio Złote Przeboje zaprasza do zabawy „Złote za przeboje”

05.01.2018 Kategoria: INNE. Autor: admin

Już w poniedziałek, 8 stycznia br. na antenie Radia Złote Przeboje rozpocznie się konkurs „Złote za przeboje”.

Od poniedziałku do niedzieli słuchacze będą mogli sprawdzić swoją wiedzę na temat piosenek i wygrać nawet 10 tys. złotych.

Konkurs „Złote za przeboje” to zabawa sprawdzająca wiedzę słuchaczy na temat muzyki granej przez Radio Złote Przeboje. Codziennie między 9:00 a 10:00 słuchacze będą odgadywać wykonawców na podstawie fragmentów piosenek, a każdy z nich będzie wart określoną kwotę pieniędzy. Osoby, które prawidłowo odgadną więcej muzycznych fragmentów, wygrają więcej pieniędzy.

Do zabawy będzie można zgłosić się za pośrednictwem specjalnej podstrony na Zloteprzeboje.pl – http://audycje.zloteprzeboje.tuba.pl/zlote_za_przeboje.

Konkurs „Złote za przeboje” wesprze kampania w serwisach internetowych (m.in. Gazeta.pl, Onet, Wirtualna Polska, Ipla.pl) oraz w mediach społecznościowych. Spot promujący zabawę wyprodukowała firma Timecode Film Production.
Spot promujący konkurs można pobrać tutaj.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.