Aviva wyróżniona za akcję „Wiem, czym od dycham” – Portal PR - 24PR
Aviva wyróżniona za akcję „Wiem, czym od dycham”

05.02.2018 Kategoria: Konkursy. Autor: admin


Aviva została finalistą pierwszej edycji Open Innovation Award – konkursu dla firm tworzących innowacje we współpracy ze startupami. Wyróżnienie zostało przyznane

za współpracę z Airly w ramach antysmogowej kampanii #WiemCzymOddycham.
Aviva znalazła się w gronie pięciu finalistów w kategorii „Współpraca ze start-upem”. Kapituła konkursu doceniła firmę za akcję „Wiem, czym oddycham”, w ramach której współpracowała ze start-upem Airly. Celem antysmogowego programu społeczno-edukacyjnego jest kształtowanie świadomości na temat tego, jaki wpływ na zdrowie ma zanieczyszczone powietrze i jak mu przeciwdziałać. Dodatkowo, Aviva powiększyła ogólnopolską sieć zewnętrznych czujników firmy Airly monitorujących jakość powietrza o 300 urządzeń.
Organizatorem konkursu jest The Heart Warsaw, europejskie centrum współpracy korporacji i startupów. Gala finałowa konkursu The Heart Open Innovation Awards odbyła się 31 stycznia br. W imieniu Avivy nagrodę odebrał Rafał Piotrowski z zespołu architektury IT, zaangażowany w program „Wiem, czym oddycham”.
Finaliści Open Innovation Award (Kategoria: współpraca)

The Heart Open Innovation Awards 2017 to pierwsza edycja konkursu dla korporacji, które tworzą innowacje we współpracy z ekosystemem startupów. Misją konkursu jest promocja firm, które aktywnie wykorzystują zewnętrzne źródła innowacji, budują partnerskie relacje i z sukcesami wdrażają najlepsze rozwiązania. Jury złożone z przedstawicieli kilkudziesięciu korporacji i organizacji publicznych przyznaje nagrody wyróżniające organizacje, które współpracują z młodymi spółkami technologicznymi przy wdrażaniu innowacji, oraz programy, które dają wartość zarówno samym korporacjom, jak i ekosystemowi startupowemu. Wyróżnienia są przyznawane w 5 kategoriach: organizacja, lider, korporacyjny inwestor, współpraca i inicjatywa.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.