Ewa Długołęcka Senior Sales Managerem w Biurze Reklamy Multikino Media – Portal PR - 24PR
Ewa Długołęcka Senior Sales Managerem w Biurze Reklamy Multikino Media

20.02.2018 Kategoria: Kariera. Autor: admin


Ewa Długołęcka awansowała na stanowisko Senior Sales Manager w Biurze Reklamy Multikino Media, zajmującym się m.in. sprzedażą reklamy kinowej, sponsoringiem i akcjami specjalnymi.

Jako Senior Sales Manager Ewa Długołęcka odpowiada za dalszy rozwój sprzedaży ofert reklamowych z portfolio Multikino Media.

Jednocześnie nadal zajmuje się kluczowymi klientami Multikino Media, np. Mastercard, Wedel, Storck, Colian, Pepsico, Zott, oraz współpracuje z domami mediowymi.

– Awans Ewy Długołęckiej został poprzedzony między innymi takimi sukcesami projektowymi, jak: „Wtorki z Mastercard” oraz karta Rodzina do Kina, której partnerem została marka Wedel. W obu przypadkach Ewa odpowiadała za kompleksową obsługę projektów – wyjaśnia Joanna Oczkowska, Sales Director w Multikino Media.

Ewa Długołęcka w strukturach Multikino Media znalazła się w lipcu 2016 roku. Zaczynała jako Sales Manager. Na rynku mediowym działa od 2007 roku. Wcześniej pracowała m.in. w Stroer Media, Media Shop, Spotify i New Age Media.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.