Grandes Kochonos Digital – Portal PR - 24PR
Grandes Kochonos Digital

13.02.2018 Kategoria: INFOPR. Autor: admin


Agencja Grandes Kochonos Digital wygrała przetarg na obsługę komunikacyjną segmentu robotów kuchennych marki Kenwood (De’Longhi).

Po sukcesie jakim okazała się przygotowana przez Grandes Kochonos Digital i nominowana do Mixx Awards 2017 kampania #KENWOODCHALLENGE dla tego samego klienta, agencja rozpoczęła skuteczną walkę o kolejne linie produktowe.

W ramach komunikacji robotów kuchennych Kenwood, agencja odpowiadać będzie za opracowanie strategii komunikacji, ideę kreatywną oraz jej egzekucję.

Grandes Kochonos Digital to niezależna, interaktywna agencja reklamowa obecna na rynku od 2015 roku. GKD posiada kompetencje w zakresie m.in. tworzenia strategii komunikacji online, obsługi kanałów social media, projektowania stron www, tworzenia i produkcji contentu wideo, influencer marketingu oraz tworzenia wielokanałowych realizacji online.
Do marek obsługiwanych przez agencję należą m.in. Kenwood, Semilac, Finuu, Multikino, Mercedes-Benz Trucks i EnveloBank.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.