Grażyna Ogrodnik nowym prezesem Promotora – Portal PR - 24PR
Grażyna Ogrodnik nowym prezesem Promotora

12.02.2018 Kategoria: Kariera. Autor: admin


Grażyna Ogrodnik objęła stanowisko prezesa zarządu spółki Promotor United Entertainment. Pełniący dotychczas tę funkcję Bartek Tyrawski rozpoczyna samodzielną działalność eventową

a jednocześnie w sezonie 2018 odpowiada za produkcję festiwalu Eska Music Awards oraz trasy koncertowej Letnia Scena Eski.
Bartek Tyrawski związany był z Grupą ZPR Media od 10 lat. Funkcję prezesa zarządu spółki Promotor United Entertainment pełnił od września 2014 roku. Wcześniej był dyrektorem produkcji w Promotorze, dyrektorem promocji Radia WAWA oraz dyrektorem komunikacji marketingowej w spółce TIME SA.
Odpowiadał za organizację i produkcję flagowej imprezy Radia ESKA – ESKA Music Awards, a także za realizację takich eventów, jak: Jubileuszowa Gala – 25 lat Disco Polo (na Stadionie Polonii w Warszawie), Gala 25-lecia „Super Expressu”, czy kolejne edycje Polo TV Hit Festival. Organizował także trasy koncertowe z cyklu Letnia Scena Eski, WAWA Live, Hity na Czasie, Letnia Trasa Polo 2014.
– Dziękuję Bartkowi za wieloletnią owocną współpracę. Życzę mu sukcesów i powodzenia w realizacji samodzielnej działalności zawodowej. Cieszę się, że kontynuujemy współpracę przy tegorocznych projektach koncertowych, w tym przy organizacji naszej najważniejszej imprezy – festiwalu ESKA Music Awards w Szczecinie – mówi Leszek Kozioł, prezes zarządu Radia ESKA SA i wiceprezes zarządu TIME SA.
Grażyna Ogrodnik od czterech lat pracuje w spółce Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe SA, gdzie pełni funkcję dyrektora zarządzającego ds. hoteli i eventów. Jest także prezesem zarządu spółki ZPR Express, do której należy Park Rozrywki Julinek. Dotychczasowe funkcje będzie łączyć z nowymi obowiązkami w zarządzie Promotora.
Wcześniej Grażyna Ogrodnik związana była z branżą reklamy prasowej i internetowej. Była m.in. dyrektorem biura reklamy AWR Wprost, dyrektorem sprzedaży w serwisie bankier.pl, dyrektorem multimediów w G+J Polska. Ukończyła Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, a także podyplomowe studia na kierunku Psychologia biznesu dla managerów w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. L. Koźmińskiego.

………………………………………………………………………………………………………………………
Promotor United Entertainment Sp. z o.o. jest producentem eventów i koncertów. W portfolio spółki znajdują się m.in. festiwale ESKA Music Awards, Polo TV Hit Festival, Sopot Hit Festiwal, Bydgoszcz Hit Festiwal, Szczecin Rock Festival, jubileuszowe gale: 25 lat Disco Polo i 25-lecie „Super Expressu”, a także trasy koncertowe Letnia Scena ESKI, WAWA Live, Hity na Czasie.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.