Grupa On Board Think Kong partnerem książki „Duże sprawy w małych głowach” – Portal PR - 24PR
Grupa On Board Think Kong partnerem książki „Duże sprawy w małych głowach”

15.02.2018 Kategoria: INFOPR. Autor: admin


Grupa On Board Think Kong została partnerem najnowszego wydania książki „Duże sprawy w małych głowach”, która ukazała się pod patronatem honorowym Rzecznika Praw Dziecka,

Marka Michalaka. To pierwsza taka książka w Polsce – napisana dla dzieci i dorosłych, zawierająca historie opowiedziane z perspektywy maluchów z niepełnosprawnościami.
Publikacja „Duże sprawy w małych głowach” Agnieszki Kossowskiej ma na celu przybliżenie zarówno dzieciom, jak i dorosłym problemów z jakimi na co dzień zmagają się osoby z niepełnosprawnościami. Narratorami książki są dzieci, które opowiadają o swoich przeżyciach, trudnościach, uczuciach i doświadczeniach. Dzięki temu czytelnik może wejść w ich świat, lepiej go poznać i zrozumieć.
Książka obala stereotypy na temat niepełnosprawności, uczy tolerancji i zachęca do tego, by się jej nie bać, zrozumieć postrzeganie rzeczywistości przez osoby z niepełnosprawnościami i dostrzec, że nie składają się one tylko ze swojej odmienności, choroby.
Niektóre rozdziały wzbogacone zostały o zabawy edukacyjne dla dzieci i dorosłych. Dodatkowo w książce znajdują się ilustracje podstawowych znaków z języka migowego, elementy komunikacji alternatywnej oraz wkładka z alfabetem Braille’a.
W związku z niesłabnącym zainteresowaniem, książka została wydana już po raz trzeci, tym razem nakładem wydawnictwa Linia, seria Biała Plama, która publikuje o nieznanych lub mniej znanych fragmentach otaczającego nas świata. Dostępna będzie w księgarniach na terenie całej Polski od 19 lutego br.
Grupa On Board Think Kong łączy unikalne kompetencje w dziedzinach doradztwa public relations, social mediów, SEO, digital marketingu, kreacji i strategii. Od lat rozwija własne narzędzia analityczne. Jest częścią międzynarodowych niezależnych sieci ECCO Network i Box Europe obecnych w ponad 30 krajach, łącznie zatrudniających ponad 1500 konsultantów w 50 biurach na całym świecie. W skład grupy wchodzą: On Board PR- agencja public relations, która zapewnia kompleksową obsługę w zakresie komunikacji, oferując strategiczne doradztwo m.in. w obszarach: Brand Public Relations, Corporate & Financial Communications, Investor Relations, Crisis Management, Issues Management oraz Public Affairs oraz Think Kong – agencja social media & content marketing specjalizująca się w realizowaniu celów biznesowych klientów z wykorzystaniem kanałów społecznościowych, a dzięki własnemu zespołowi SEO potrafi zapewnić dobrą widoczność treści w wyszukiwarkach. Grupa On Board Think Kong była także laureatem nagród w międzynarodowych i polskich konkursach (IPRA GWA, Magellan, Złote Spinacze).

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.