GRUPA SAINT-GOBAIN JUŻ PO RAZ PIĄTY W GRONIE NAJLEPSZYCH PRACODAWCÓW WYRÓŻNIONYCH CERTYFIKATEM TOP EMPLOYER – Portal PR - 24PR
GRUPA SAINT-GOBAIN JUŻ PO RAZ PIĄTY W GRONIE NAJLEPSZYCH PRACODAWCÓW WYRÓŻNIONYCH CERTYFIKATEM TOP EMPLOYER

02.02.2018 Kategoria: Konkursy. Autor: admin


Grupa Saint-Gobain po raz piąty z rzędu została nagrodzona prestiżowym certyfikatem „Top Employers Poland 2018” oraz „Top Employers Europe 2018” nadawanym przez Instytut Top Employers,

międzynarodową instytucję badającą najlepsze praktyki w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi. Grupę wyróżniono między innymi za szczególne podejście do rozwoju pracowników i ich umiejętności, budowanie wyjątkowej kultury organizacyjnej, a także zarządzanie talentami.

Top Employers Institute certyfikuje warunki pracy w firmach na całym świecie.
2 lutego zostały ogłoszone wyniki tegorocznego badania przeprowadzonego
w Polsce. Ocena polityki zatrudnienia firm odbyła się w oparciu o strategię rozwoju talentów, planowanie zatrudnienia, wdrażanie nowych pracowników (tzw. on-boarding), szkolenia i rozwój, zarządzanie wynikami, rozwijanie umiejętności przywódczych, kreowanie kariery i planowanie sukcesji, wynagrodzenia oraz świadczeń, a także kulturę pracy.

– Optymalne warunki pracy zapewniają pracownikom możliwość rozwoju osobistego i zawodowego. Z naszego kompleksowego badania wynika, że Grupa Saint-Gobain tworzy wyjątkowe środowisko pracy i zapewnia szeroką gamę inicjatyw obejmujących nie tylko świadczenia dodatkowe i warunki pracy, ale także dobrze przemyślany system zarządzania wynikami, spójny z kulturą organizacyjną firmy – mówi Magdalena Kusik, Country Manager Poland w Top Employers Institute.


Ludzie, którzy tworzą Saint-Gobain są dla nas niezwykle cenni. Dlatego staramy się tworzyć takie środowisko pracy, w którym pracownicy mogą czuć, że są pod dobrą opieką – nie tylko w rozumieniu bezpieczeństwa pracy, które dla Saint-Gobain jest bardzo istotne, ale także w kontekście indywidualnego rozwoju. Uzyskanie certyfikacji Top Employers 2018 i znalezienie się w gronie najlepszych pracodawców po raz 5 z rzędu, jest dowodem na to, że nam się to udaje – komentuje przyznane wyróżnienie Magdalena Kokosz, Dyrektor HR w Grupie Saint-Gobain w Polsce, Rumunii, Bułgarii i Turcji.

W ostatnim badaniu unikatowych wartości naszej marki, pracownicy wskazali 3 hasła, które kojarzą im się z Saint-Gobain: innowacyjność, szacunek i pasja – i to jest najlepsze podsumowanie naszych starań o budowanie przyjaznej kultury, dobrej atmosfery i sprzyjających warunków pracy. Nie do pominięcia jest również rola menedżerów, którzy na co dzień pracują ze swoimi zespołami i urzeczywistniają nasze ambicje bycia cenionym pracodawcą. Bez ich zaangażowania nie byłoby to możliwe – uzupełnia Magdalena Kokosz.

Aby dowiedzieć się więcej o Top Employers Institute oraz certyfikacji Top Employers, proszę odwiedzić: www.top-employers.com.

Więcej informacji na temat Saint-Gobain znaleźć można na stronie
www.saint-gobain.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.