Koncert ESKA Odwołuje Zimę na Jamajce z transmisją na Facebooku – Portal PR - 24PR
Koncert ESKA Odwołuje Zimę na Jamajce z transmisją na Facebooku

28.02.2018 Kategoria: EVENT. Autor: admin


Szmaragdowe wody Morza Karaibskiego, tropikalne temperatury i piaszczyste plaże to tylko część atrakcji, które czekają na zwycięzców XI edycji ESKA Odwołuje Zimę.

Zwieńczeniem tegorocznej akcji będzie koncert Cleo, Mesajah i Afromental emitowany z Jamajki na żywo za pośrednictwem fanpage’a Radia ESKA.
Uczestnicy XI edycji ESKA Odwołuje Zimę właśnie wylądowali na Jamajce. 30 szczęśliwców, którzy wygrali wakacje marzeń (konkurs antenowy zakończył się 16 lutego), spędzi najbliższy tydzień w towarzystwie gwiazd oraz ekipy Radia ESKA. Wraz z słuchaczami na Jamajkę polecieli: Cleo, Mesajah, zespół Afromental, Krzysztof „Jankes” Jankowski oraz Ola Kot z ESKA TV.
Relacje z Jamajki można śledzić na antenie Radia ESKA oraz w social mediach. Wszyscy słuchacze Radia ESKA będą mogli obejrzeć koncert Cleo, Mesajah i zespołu Afromental, transmitowany z Jamajki za pośrednictwem Facebooka Radia ESKA. Kanał muzyczny ESKA TV przygotuje specjalny program na temat akcji ESKA Odwołuje Zimę.
Sponsorem głównym ESKA Odwołuje Zimę jest Coca-Cola. Partnerzy akcji to New Balance Poland i miesięcznik „Podróże”

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.