Michał Opioła nowym dyrektorem w Michael Page – Portal PR - 24PR
Michał Opioła nowym dyrektorem w Michael Page

23.02.2018 Kategoria: Kariera. Autor: admin


Z początkiem br. Michał Opioła awansował w strukturach Michael Page na stanowisko dyrektora. Będzie odpowiadać za pracę zespołów Finance & Accounting oraz Human Resorces.

To kolejny element wzmocnienia jednego z największych w Polsce zespołów zajmujących się rekrutacjami stałymi w tych obszarach.

Michał Opioła jest związany z Michael Page od 2010 r., kiedy to rozpoczął karierę w firmie na stanowisku konsultanta. W tym czasie z sukcesem zrealizował ponad 280 projektów rekrutacyjnych.

– Bardzo cieszymy się z awansu Michała na dyrektora w Michael Page, co z całą pewnością przyczyni się do dalszego rozwoju i wzmacniania pozycji firmy jako jednego z liderów w rekrutacjach z obszaru Finance & Accounting oraz Human Resorces. Jestem przekonany, że dzięki jego wieloletniemu doświadczeniu doskonale poradzi sobie w nowej roli – mówi Yannick Coulange, Dyrektor Zarządzający PageGroup. – Michał będzie zarządzać zespołem ekspertów z rozległą wiedzą rynkową, którzy korzystając z pełnego spektrum narzędzi rekrutacyjnych dostępnych w Michael Page są w stanie szybko i precyzyjnie znaleźć odpowiednich kandydatów na wszystkie stanowiska w firmach różnej wielkości – od lokalnych przedsiębiorstw do globalnych korporacji. Dzięki temu codziennie skutecznie odpowiadamy na potrzeby zarówno pracodawców, jak i osób poszukujących nowego zatrudnienia, tworząc pomiędzy nimi udane połączenia – podkreśla Yannick Coulange.

Michał jest absolwentem ekonomii na Uniwersytecie Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie oraz podyplomowych studiów menedżerskich na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

****
Michael Page jest światowym liderem w dziedzinie doradztwa personalnego. Firma założona w 1976 roku w Londynie posiada dziś biura w 35 krajach na 6 kontynentach. Firma jest częścią PageGroup, w skład której wchodzą w Polsce: Michael Page rekrutujący specjalistów oraz managerów średniego i wyższego szczebla oraz Page Executive, poszukujący kadry zarządzającej najwyższego szczebla. Michael Page Poland specjalizuje się w rekrutacji profesjonalistów w takich obszarach jak: Finance & Accounting, Banking & Financial Services, Sales & Marketing, Property & Construction, Manufacturing & Engineering, Information Technology oraz Human Resources. W 2017 r. firma została uznana za jednego z najlepszych pracodawców w Polsce i w Europie, zdobywając prestiżowe wyróżnienie Top Employer. Więcej informacji: www.michaelpage.pl.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.