Nowy PR & Marketing Manager w Valkea – Portal PR - 24PR
Nowy PR & Marketing Manager w Valkea

08.02.2018 Kategoria: Kariera. Autor: admin


Do zespołu Valkea dołączyła Dorota Manicka, która z początkiem lutego 2018 roku objęła stanowisko PR & Marketing Managera.

Dorota odpowiada za tworzenie i realizację strategii komunikacji dla klientów Valkea, wsparcie komunikacyjne projektów realizowanych w ramach całej grupy oraz komunikację wewnętrzną i zewnętrzną firmy. Do obowiązków Doroty na nowym stanowisku należy także rozwój działu PR i pozyskiwanie nowych klientów.
Dorota Manicka doświadczenie zdobywała opracowując i wdrażając strategie komunikacji dla polskich i międzynarodowych klientów takich, jak: Pepsi, Lay’s, IKEA, Unilever i Green Caffè Nero. Jest absolwentką wydziału Zarządzania i Marketingu Szkoły Głównej Handlowej.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.