Nowy spot AVON kręcony w Bangkoku przez Marcina Tyszkę – Gwiazdą kampanii jest Małgorzata Kożuchowska – Portal PR - 24PR
Nowy spot AVON kręcony w Bangkoku przez Marcina Tyszkę – Gwiazdą kampanii jest Małgorzata Kożuchowska

05.02.2018 Kategoria: Kampania. Autor: admin


AVON startuje z nową kampanią, promującą kolekcję zapachów AVON EVE, z udziałem ambasadorki marki, Małgorzaty Kożuchowskiej. Autorem zdjęć do kampanii jest Marcin Tyszka.

Znany fotograf sprawdził się również w roli reżysera spotów reklamowych, które zostały nakręcone w Bangkoku. Kampania 360° startuje już 5 lutego br.
W nowej kampanii AVON światowej sławy fotograf Marcin Tyszka spotkał się z Małgorzatą Kożuchowską, nie tylko na sesji zdjęciowej do katalogu, ale przede wszystkim na planie nowych spotów reklamowych. Spotkaniom takich osobowości zawsze towarzyszy twórcza atmosfera. Tak było i tym razem, w trakcie prac nad naszą najnowszą kampanią AVON EVE. Zależało nam na tym, aby stworzyć filmy na światowym poziomie, na miarę najbardziej ekskluzywnych zapachów – mówi Andrzej Mytych, dyrektor komunikacji AVON.
Kampania promuje dwa zapachy z kolekcji AVON EVE: CONFIDENCE, zapach dodający pewności siebie oraz ALLURING, zmysłowy, sensualny, idealny na wieczór. W materiałach reklamowych Małgorzata Kożuchowska jest przedstawiona w tych dwóch różnych, kobiecych odsłonach. Zapachy z kolekcji AVON EVE wchodzą do sprzedaży 8 lutego br.
Małgorzata Kożuchowska związana jest z marką AVON od początku 2017 roku, w trakcie dotychczasowej współpracy gwiazda sygnowała już zapach Viva la Vita, linię kosmetyków do makijażu AVON True oraz krem z linii ANEW.
Kampania 360°, promująca kolekcję AVON EVE, z udziałem Małgorzaty Kożuchowskiej i Marcina Tyszki startuje 5 lutego br. Obejmuje kampanię telewizyjną, działania promocyjne w Internecie, działania w social media i PR. Reklama zapachów pojawi się także w pierwszym numerze polskiego Vogue. Nowa kolekcja AVON EVE ze zdjęciami Marcina Tyszki pojawi się w katalogu 3., dostępnym na rynku od 8 lutego br. Koncepcja kreatywna kampanii została stworzona przez Dział Komunikacji AVON Cosmetics Polska we współpracy z Marcinem Tyszką i Warsaw Creatives. Reżyserem spotów i twórcą zdjęć do katalogu AVON 3/2018 jest Marcin Tyszka. Za zakup mediów odpowiada Starcom.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.