Radosław Frydlewicz na stanowisku Account Director Saatchi & Saatchi IS – Portal PR - 24PR
Radosław Frydlewicz na stanowisku Account Director Saatchi & Saatchi IS

27.02.2018 Kategoria: Kariera. Autor: admin


Po 8 latach w strukturach Agencji, Radosław Frydlewicz awansuje na stanowisko Account Directora. Raportować będzie bezpośrednio do Krzysztofa Szymczaka, CoMD Saatchi & Saatchi IS.

Radosław Frydlewicz odpowiada za koordynację projektów oraz współudział w rozwoju strategii marketingowej jednego z kluczowych klientów Agencji – Visa.

Frydlewicz posiada kompetencje w obszarze marketingu zintegrowanego, ATL, BTL oraz digital. Ma na swoim koncie nagrody w konkursach Effie i Golden Arrow.

Wcześniej w ramach struktur Agencji współpracował z Carrefour Polska, Maspex Wadowice (Tymbark). Poprzednio związany był z Momentum Worldwide, gdzie realizował projekty m.in. dla Nestlé (NESCAFÉ), General Motors (Opel, Chevrolet),UPS, V&S Luksusowa.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.