Studio.O. organic design klientem OKK! – Portal PR - 24PR
Studio.O. organic design klientem OKK!

06.02.2018 Kategoria: Kampania. Autor: admin


Agencja OKK! rozpoczęła współpracę z Studio.O. organic design – uznanym warszawskim biurem architektonicznym. Pracownia została założona przez Agę Kobus i Grzegorza Gogorka i działa na polskim rynku od 12 lat.

Studio. O. zajmuje się projektowanie wnętrz, budynków jednorodzinnych i krajobrazu. Najlepiej sprawdza się w kompleksowej kreacji przestrzeni poczynając od projektu domu, idealnej jego lokalizacji na działce i znalezieniu najlepszych połączeń ogrodu okalającego budynek z precyzyjnie przemyślaną koncepcją wnętrza.
Do głównych obowiązków agencji OKK! należało będzie prowadzenie biura prasowego, kreowanie wizerunku, obsługa social media, strategia i doradztwo komunikacyjne, a także media relations. Obsługą klienta z ramienia agencji zajmą się: Olga Kisiel-Konopka – właścicielka OKK! i Ewelina Dobosz. Umowa została zawarta na trzymiesięczny okres próbny. Agencję wybrano na podstawie rekomendacji.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.