24/7Communication dla marek WorldBox i Warsaw Sneaker Store – Chmielna 20 – Portal PR - 24PR
24/7Communication dla marek WorldBox i Warsaw Sneaker Store – Chmielna 20

20.03.2018 Kategoria: EVENT. Autor: admin


Jeden z największych dystrybutorów butów sportowych spółka Szopex – Dutkiewicz z dniem 1 kwietnia br. rozpoczyna współpracę z 24/7Communication. Agencja będzie odpowiedzialna

za komunikację w mediach społecznościowych marek WorldBox i Warsaw Sneaker Store – Chmielna 20.
W ramach współpracy 24/7Communication zajmie się opracowywaniem strategii komunikacyjnej dla poszczególnych marek oraz kompleksowymi działaniami w social media (na Facebooku oraz Instagramie). W ramach współpracy agencja opracuje koncepcję strategiczną i kreatywną dla WorlBox i Warsaw Sneaker Store – Chmielna 20 oraz będzie odpowiedzialna za prowadzenie profili oraz ich moderację.
Za realizację projektu z ramienia agencji odpowiada zespół konsultantów kierowany przez Milenę Zacharzewską (Account Manager) oraz Hannę Czacharowską (Head of Social Media).

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.