Anita Łatyńska strategiem w They.pl – Portal PR - 24PR
Anita Łatyńska strategiem w They.pl

22.03.2018 Kategoria: Kariera. Autor: admin


Do zespołu agencji digital marketingu They.pl dołączyła Anita Łatyńska, która objęła stanowisko digital strategy plannera.

Do jej zadań należy tworzenie strategii marketingowych, prowadzenie badań rynkowych i analiz. Zajmie się także strategicznym wsparciem zespołów performance marketing i digal media oraz planowaniem komunikacji w obszarze online – zarówno w segmencie B2B, jak i B2C.

Przez ostanie dwa lata Ania Łatyńska zdobywała doświadczenie w Melting Pot jako strategy planner. Wcześniej pracowała w agencji Cam Media, gdzie zajmowała się obsługą m.in. takich klientów jak PGNiG oraz Poczta Polska.

_
They.pl to agencja digital marketingu realizująca działania w zakresie komunikacji marketingowej w internecie, reklamy online, performance marketingu oraz e-commerce. Współpracuje m.in. z takimi markami jak: AccorHotels, Avis, Black Red White, Bridgestone, Candy, GO Sport, Hoover, ING, Komfort, Nutricia, Peugeot, RTV Euro AGD, Tubądzin, Zalando.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.