Arta Tech wybrał agencję PR – Portal PR - 24PR
Arta Tech wybrał agencję PR

28.03.2018 Kategoria: INFOPR. Autor: admin

W marcu agencja PR POiNTB rozpoczęła współpracę w zakresie obsługi PR z firmą Arta Tech. Wrocławska agencja będzie odpowiedzialna za strategię komunikacji dla marki inkBOOK

oraz pokieruje działaniami Media i Blogger Relations.
Arta Tech jako producent marki inkBOOK specjalizuje się w tworzeniu nowych rozwiązań na bazie technologii papieru elektronicznego. Tworzy również aplikacje do czytania książek elektronicznych i systemy do ich dystrybucji, które są wdrażane między innymi w Europie oraz w regionie Bliskiego Wschodu.
Decyzja o współpracy z POiNTB została podjęta na podstawie konkursu ofert. Za działania po stronie agencji odpowiada zespół projektowy – Robert Reptak PR Manager, Krzysztof Gachowski Senior Account Executive oraz Marlena Stremler PR Specialist.
Szczegółowe informacje o firmie: www.artatech.pl
POiNTB, marka wrocławskiej spółki Bees & Honey, zajmuje się kompleksowymi rozwiązaniami Public Relations. Dotychczas realizowała projekty dla wielu marek takich jak m.in.: Verizon Connect, Allegro, The World Games 2017, Praktiker, UNIT4, Politechnika Wrocławska, Oleofarm, WAGO, Bolix, Gaz System, Dragon Poland, Pixers.
Więcej informacji o POiNTB: www.pointb.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.