Łukasz Mazurek dołączył do Walk Digital jako Digital Strategist – Portal PR - 24PR
Łukasz Mazurek dołączył do Walk Digital jako Digital Strategist

07.03.2018 Kategoria: Kariera. Autor: admin


Do Walk Digital dołączył Łukasz Mazurek. Objął stanowisko Digital Strategist, na którym odpowiada za tworzenie strategii komunikacji w obszarze digital dla obecnych i potencjalnych klientów Walk.

Wcześniej przez 4 lata był związany z FFW Communication.

Łukasz Mazurek w branży reklamowej pracuje od ponad 7 lat. Przez ostatnie 4 lata jako Copywriter/ Creative Strategy Manager w FFW Communication tworzył koncepcje kreatywne oraz strategie działań marketingowych, obejmujących kanały digital i social media. Pracował dla takich klientów jak: Hewlett Packard Enterprise, Le Grand, Lenovo, Motorola, KFC, Kulczyk Investments, Pioneer czy Ziko. Wcześniej był związany z Pompidou, gdzie jako Copywriter zajmował się copywritingiem, tworzeniem koncepcji kreatywnych oraz uczestniczył w opracowywaniu strategii komunikacji, m.in. dla marek Plus i Samsung.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.