Magdalena Kerber i Bartłomiej Nowak wzmacniają szeregi agencji LEWIS – Portal PR - 24PR
Magdalena Kerber i Bartłomiej Nowak wzmacniają szeregi agencji LEWIS

08.03.2018 Kategoria: Kariera. Autor: admin


Do zespołu agencji LEWIS dołączyli Magdalena Kerber jako Account Executive i Bartłomiej Nowak jako Senior Account Executive.

Magda pierwsze doświadczenia w PR oraz w marketingu zdobyła w poznańskiej agencji Marketing Modowy, gdzie pracowała dla klientów z branży odzieżowej i kosmetycznej. Po przeprowadzce do Warszawy, rozpoczęła pracę w Alert Media Communications, gdzie realizowała projekty m.in. dla Fundacji DKMS oraz firmy ubezpieczeniowej Pramerica, a także realizowała działania z zakresu komunikacji kryzysowej. W LEWISie współpracuje z Casamundo, Neptunusem i PaySquare.

Bartek w PR pracuje od 5 lat. Swój warsztat szlifował w Partner of Promotion, Multi Communications i Ogilvy PR. Pracował głównie dla klientów ze świata technologii i lifestyle’u, w tym m. in. dla: Huawei, Honor, Braun, Electrolux, Nivona, TK Maxx, Polski Bus, Echo Investment. W LEWISie realizuje kampanie dla Trusted Shops, Siemens PLM oraz F5 Networks.
O LEWIS
Agencja LEWIS została założona w 1995 roku w Londynie. Firma zatrudnia 600 pracowników w 29 biurach na całym świecie. Jesteśmy obecni w Europie, Ameryce Północnej, Australii i Azji. W krajach, w których nie uruchomiliśmy dotąd własnego biura pracujemy z najlepszymi agencjami partnerskimi, co pozwala nam realizować spójne kampanie komunikacyjne w dowolnym miejscu na świecie.
Oddział polski powstał w Warszawie w 2008 roku i stale się rozwija. Mamy bogate doświadczenie w obszarze nowych technologii, e-commerce oraz finansów.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.