Neon Shake Advertising z nowym ekspertem od komunikacji i PR – Portal PR - 24PR
Neon Shake Advertising z nowym ekspertem od komunikacji i PR

23.03.2018 Kategoria: Kariera. Autor: admin


Wrocławska agencja reklamowa Neon Shake Advertising powiększa swój zespół. Do grona ekspertów firmy pracującej dla dużych klientów w Polsce i Europie, dołączył Mateusz Nawrocki.

Odpowiedzialny będzie za działania PR i komunikację. Wcześniej związany z TVN 24 i agencją PR Expert.

Mateusz Nawrocki na stanowisku communications manager w Neon Shake Advertising zarządzał będzie działaniami z obszaru PR i komunikacji dla klientów agencji oraz na jej własne potrzeby. Wspierał również będzie działania na kanałach social media.

Z branżą PR i mediami związany jest od ponad 5 lat. Ostatnie dwa lata pracował
w agencji PR Expert, w której odpowiadała za kontakt z mediami dla kilkudziesięciu dużych marek z Polski i z zagranicy. Prowadził również komunikację dla projektów społecznych, kulturalnych oraz sportowych. Ponadto podczas swojej pracy kierował produkcją eventów oraz działem produkcji wideo. Wcześniej związany był z TVN 24, gdzie we wrocławskim ośrodku był researcherem, reporterem oraz niejednokrotnie
producentem oddziału. Pisał również dla portalu tvn24.pl.

Mateusz Nawrocki z agencją Neon Shake Advertising pracującą m.in. dla Western Union, Generali, Echo Investment, Decathlon czy Oranżada Hellena, związał się w połowie
marca.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.