PR Calling dla studia postprodukcyjnego Efektura – Portal PR - 24PR
PR Calling dla studia postprodukcyjnego Efektura

18.03.2018 Kategoria: EVENT. Autor: admin


Wraz z początkiem lutego do grona klientów PR Calling dołączyło studio postprodukcyjne Efektura. Agencja będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę firmy

w zakresie działań media relations, consulting przy akcjach niestandardowych oraz social media.
Efektura to studio, które od wielu lat zajmuje się produkcją dźwięku. Firma realizuje m.in. filmy reklamowe, korporacyjne, animatiki, teledyski oraz wszelkie inne ruchome formy obrazu wraz z dźwiękiem. Od 2016 roku Efektura zajmuje się także postprodukcją obrazu, dzięki czemu jest obsłużyć każde zlecenie – od offline’u, gradingu po skomplikowane prace online’owe. Studio na rynku istnieje od 2003 roku. Jego założycielem i osobą zarządzającą jest Piotr Bogucki.

– Cieszę się, że do grona naszych klientów dołączyło tak doświadczone studio, które w swoim portfolio ma zrealizowane projekty postprodukcyjne dla największych marek w Polsce. Co więcej, Efekturę tworzy zespół pasjonatów, którzy kochają to, co robią. Połączenie wartości merytorycznej ze świetną atmosferą stanowią dla nas idealne warunku do współpracy pełnej sukcesów – komentuje Katarzyna Dworzyńska, Head of Business, PR Calling.
Klienta pozyskano w wyniku rekomendacji. Projekt po stronie agencji będzie prowadziła Marta Jabłońska – PR Specialist, pod kierownictwem Moniki Błaszczak, PR Senior Account Managera.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.