STS oficjalnym bukmacherem KSW – Portal PR - 24PR
STS oficjalnym bukmacherem KSW

02.03.2018 Kategoria: Sport. Autor: admin


STS, największy bukmacher w Polsce, podpisał umowę sponsorską z Federacją KSW. Kontrakt zawarto na co najmniej pięć gal zaplanowanych w 2018 roku.

Dla STS współpraca z KSW oznacza rozszerzenie działań sponsorskich o nową dyscyplinę sportową.
Umowa – poza tytułem oficjalnego bukmachera KSW – pozwala STS na ekspozycję marki w trakcie co najmniej pięciu kolejnych gal. Logo bukmachera pojawi się m.in. na macie, bandach oraz ściance prasowej, na telebimach będą wyświetlane na żywo kursy z oferty bukmachera. Kontrakt przewiduje też publikację wspólnych treści na stronie internetowej, KSW TV oraz w mediach społecznościowych Federacji.
STS wspiera polski sport i dlatego jest coraz silniej obecny na krajowych arenach. Działamy wspólnie nie tylko z piłkarską kadrą narodową czy klubami z Ekstraklasy, ale również z siatkarzami, piłkarzami ręcznymi czy futsalistami. Jednak w swoich działaniach zawsze koncentrujemy się na kibicach. Umowa z KSW rozszerza działania STS o popularną dyscyplinę indywidualną. Liczymy, że fani sztuk walki również docenią nasze zaangażowanie – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.
Podpisanie umowy sponsoringowej na cały 2018 rok, na najbliższych 5 gal, z graczem o największym udziale w rynku, to dla całego środowiska MMA wielkie wyróżnienie. Osobiście cieszę się, że dwóch liderów w swoich branżach zaczęło ściśle ze sobą współpracować – mówi Martin Lewandowski, dyrektor generalny Federacji KSW.
STS aktywnie angażuje się we wspieranie rodzimego sportu. Firma jest oficjalnym partnerem reprezentacji Polski w piłce nożnej, a także sponsorem głównym Jagiellonii Białystok oraz oficjalnym bukmacherem Lecha Poznań, Cracovii, Pogoni Szczecin, Górnika Zabrze, Asseco Resovii oraz Vive Kielce. Bukmacher jest również sponsorem KSW oraz Futsal Ekstraklasy, a także innych klubów i związków sportowych. STS angażuje się również we wsparcie esportu – jest oficjalnym bukmacherem Polskiej Ligi Esportowej, drużyny Izako Boars i sponsorem Pawła ‘innocenta’ Mocka – jednego z najlepszych polskich esportowców. Z inicjatywy STS powstała też fundacja Sport Twoją Szansą, która pomaga utalentowanym sportowcom z całego kraju.
Federacja KSW to największa organizacja mieszanych sztuk walki (ang. MMA – mixed martial arts) w Europie i jedna z największych na świecie. W swojej już ponad czternastoletniej historii odbyło się już ponad czterdzieści gal sygnowanych logiem KSW. Poczynając od pierwszych gal w Warszawie, organizacja kolejno wypełniała wszystkie największe hale w Polsce oraz londyńską Wembley Arenę i irlandzką 3Arenę. W 27 maja 2017 roku KSW zorganizowało największą galę w historii europejskich sportów walki i drugą na świecie na największej arenie sportowej w Polsce – PGE Narodowym.
Największe gwiazdy Federacji – Mamed Khalidov, Mariusz Pudzianowski, Michał Materla, Tomasz Narkun, Ariane Lipski czy Borys Mańkowski to jedne z najbardziej rozpoznawalnych postaci świata sportu w Polsce i na świecie. Gale KSW cechuje nie tylko wysoki poziom sportowy i niesamowite emocje związane z najbardziej realną formułą walki, ale również najwyższej jakości produkcja, oprawa audiowizualna i dźwiękowa. W telewizji wydarzenia organizacji można śledzić w ponad pięćdziesięciu krajach, w Polsce w kanałach telewizji Polsat oraz w systemie PPV, którego KSW jest na rodzimym rynku pionierem.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.