Wyjątkowe życzenia na Dzień Kobiet od Super-Pharm – Portal PR - 24PR
Wyjątkowe życzenia na Dzień Kobiet od Super-Pharm

12.03.2018 Kategoria: EVENT. Autor: admin


Super-Pharm, ogólnopolska sieć drogerii, przygotowała specjalną akcję z okazji Dnia Kobiet. Dzięki niej można złożyć oryginalne życzenia wyjątkowej kobiecie.

Z kampanią Super-Pharm wyszedł do przestrzeni miejskiej. Realizowana jest ona na wybranych przystankach autobusowych i tramwajowych AMS, zlokalizowanych wokół najczęściej odwiedzanych centrów handlowych: w Warszawie w okolicach Złotych Tarasów, Arkadii, Blue City i Galerii Mokotów, a także przy wrocławskiej Magnolii i szczecińskim Centrum Galaxy.
Banery reklamowe na wybranych wiatach przystankowych zamieniły się w lustra ze specjalnym wzorem. Każda z osób czekających na transport lub przechodzących w pobliżu może podejść i na tle swojego odbicia napisać życzenia dla żony, narzeczonej, mamy, siostry, przyjaciółki czy koleżanki.
Żyjemy w biegu i często w takich wyjątkowych dniach nie mamy czasu spotkać się, aby złożyć życzenia w cztery oczy. Wtedy pozostaje telefon bądź wiadomość SMS. Pomyśleliśmy, że miłym gestem byłoby przesłać coś na kształt nieco już zapomnianej karty z życzeniami. W naszej wersji wraz z kilkoma miłymi słowami przesłać można też popularne selfie lub całość opublikować w mediach społecznościowych – mówi Beata Dąbrowska, Marketing Communication Manager Super-Pharm.
Na przystankach czekają na przechodniów animujące całość hostessy z flamastrami, które wręczą kupon rabatowy „-50% na dowolnie wybrany tusz do rzęs w drogerii Super-Pharm” wszystkim paniom, które wezmą udział w zabawie.
Akcja realizowana jest od Dnia Kobiet do 14 marca.
Kreacje przygotowała agencja Communication Unlimited, natomiast za planowanie mediów odpowiedzialna była grupa mediowa Mets.

***
Super-Pharm to unikalne połączenie trzech działów: drogerii, perfumerii i apteki w jednym miejscu. Sieć obejmuje 75 salonów w całej Polsce, a także stale rozwijający się sklep online. W drogeriach Super-Pharm można znaleźć także produkty i kosmetyki marki własnej LIFE.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.