Zbieraj, flirtuj i wygrywaj, czyli ostatni etap konkursu Ahmad Tea London! – Portal PR - 24PR
Zbieraj, flirtuj i wygrywaj, czyli ostatni etap konkursu Ahmad Tea London!

18.03.2018 Kategoria: EVENT. Autor: admin


13 marca rozpoczął się trzeci etap konkursu „Damy i DżentelMemy”. To ostatnia szansa na wygranie wycieczki do Londynu dla dwojga.

Tym razem należy w zaskakujący sposób odpowiedzieć na pytanie: Co prawdziwa dama pomyśli o dżentelmenie, który poszedł topić marzannę z inną damą?
Podobnie jak w dwóch poprzednich etapach, zadaniem w konkursie Ahmad Tea London jest stworzenie oryginalnego mema za pomocą specjalnie przygotowanej aplikacji. Do wygrania pozostała jeszcze jedna romantyczna wycieczka do Londynu dla dwojga oraz 50 zestawów herbat. Motywem przewodnim zabawy jest flirt angielskiej damy i dżentelmena.
Flirt, czyli…?
To dwuznaczne prowadzenie rozmowy, która zazwyczaj jest początkiem gry miłosnej. Łącząc go z brytyjskim humorem oraz nienagannymi manierami dam i dżentelmenów można stworzyć wyjątkowe DżentelMemy, a przy okazji wygrać wycieczkę do Londynu. Wiemy już, że w romantyczną podróż do stolicy herbaty wybierze się Pani Marta z Wrocławia, której mem pokonał inne prace w pierwszym etapie zabawy. Laureatka zdobyła swoją nagrodę, w zabawny sposób odpowiadając na pytanie: „Jak zareaguje Dżentelmen na widok Damy ściągającej karnawałową maskę?”
Jak wziąć udział w konkursie?
Wystarczy wejść na stronę www.ahmadtea.pl/dzentelmemy i udowodnić, że błyskotliwie władamy słowem, odpowiadając na pytanie za pośrednictwem autorskiego DżentelMema. Następnie należy zarejestrować kod promocyjny, który znaleźć można między innymi wewnątrz promocyjnych opakowań herbat Ahmad Tea London. Uczestnicy mają ostatnią okazję aby wygrać jeden z 50 zestawów wysokiej jakości herbat. Zgłoszenie dwóch lub więcej kodów w danym miesiącu uprawnia do wzięcia udziału w losowaniu nagrody dodatkowej, którą jest romantyczna podróż do Londynu – stolicy kraju, w którym picie herbacianego naparu jest narodowym rytuałem.
Regulamin konkursu: www.ahmadtea.pl/Regulamin_Konkursu_Ahmad_Tea_London.pdf
Więcej informacji znaleźć można na stronie www.ahmadtea.pl
Więcej informacji o Ahmad Tea London:
Firma Ahmad Tea powstała dzięki wiedzy i doświadczeniu rodziny, która od czterech pokoleń pieczołowicie czuwa nad procesem uprawy herbaty, przygotowania mieszanek, pakowania oraz dystrybucji. Marka Ahmad Tea London jest symbolem najlepszych herbat. Wnikliwa selekcja i tradycyjne metody ręcznego zrywania liści sprawiają, że herbata zawsze zachowuje świeży i intensywny zapach. Starannie dobrane liście różnych gatunków herbat tworzą wyrafinowane mieszanki o niezapomnianym smaku. Dział jakości kontroluje każdą partię zebranych liści przed rozpoczęciem procesu mieszania, następnie akceptuje gotowe mieszanki przed ich zapakowaniem. Szczegółowa kontrola gwarantuje utrzymanie najwyższej jakości, niepowtarzalnego koloru, zapachu i smaku w każdej filiżance herbaty. Ahmad Tea London oferuje szeroką gamę herbat czarnych, zielonych, czarnych smakowych, zielonych smakowych, naparów owocowych w opakowaniach dla detalu, gastronomi oraz jako ekskluzywne prezenty.
Zapraszamy na nasz fanpage: https://www.facebook.com/AhmadTeaPolska oraz stronę www.ahmadtea.pl
Więcej informacji o LEVANT Foods:
LEVANT FOODS- importer, eksporter i producent najwyższej jakości produktów spożywczych – to firma z ponad 25-letnią tradycją. Odkąd powstała w 1991 r., stała się ważnym partnerem handlowym dla polskich i zagranicznych firm. Dynamiczny rozwój i przemyślana polityka firmy sprawiły, że zaufali nam znani i cenieni światowi producenci artykułów spożywczych, z którymi współpracujemy na zasadach wyłączności.
Wysoką pozycję rynkową firmy potwierdzają liczne wyróżnienia, m.in.: uzyskany wielokrotnie tytuł „Gazele Biznesu”, certyfikat D&B – „Przejrzysta firma” oraz członkostwo w Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan.
Więcej informacji znaleźć można na stronie www.levant.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.