Amerykańskie gwiazdy smaku wracają do McDonald’s! Stars of America grają ostro! – Portal PR - 24PR
Amerykańskie gwiazdy smaku wracają do McDonald’s! Stars of America grają ostro!

12.04.2018 Kategoria: EVENT. Autor: admin


Od 11 kwietnia do restauracji McDonald’s powróci promocja Stars of America! W ofercie znajdą się znany już dobrze szerokiej publiczności New York Beef Classic,

a także zeszłoroczne gwiazdy Chicken Caesar i Beef Bajgiel, który po raz pierwszy dostępny będzie także w wersji pikantnej. Na Gości czekają również jedyne w swoim rodzaju Frytki Amerykańskie oraz wyśmienite desery!
Po znakomitym zeszłorocznym debiucie do McDonald’s powróci Beef Bajgiel! Pyszny, wieloziarnisty bajgiel serwowany z soczystą porcją wołowiny, dwoma plastrami bekonu, kruchą porcją kapusty i świeżą rukolą, którego staranną kompozycję dopełnią dwa plastry pomidora oraz sera topionego Ementaler, a także wyjątkowy mix sosów. Gwiazda objawi się również w wersji na ostro, jako Beef Bajgiel Pikantny. Pikanterii dodadzą mu papryczki jalapeno i sos tabasco.
Do oferty wraca również Chicken Caesar. W jego składzie znajdzie się soczysty kurczak w towarzystwie dwóch plastrów topionego sera Ementaler, plastry pomidora oraz krążki czerwonej cebuli i świeżych listków rukoli. Wszystko to skąpane w aromatycznym sosie cesarskim.
Nie zabraknie również amerykańskiej klasyki smaku, czyli New York Beef Classic. Podwójna porcja 100% wołowiny, dwa plastry sera topionego Cheddar, dwa plastry pomidora oraz świeża sałata to kompozycja, która zadowoli każdego amatora dobrego smaku. Do tego pikle, krążki czerwonej cebuli oraz sos kanapkowy i musztarda.
Idealnym dodatkiem do burgerów będą Frytki Amerykańskie – jedyne w swoim rodzaju, grubo krojone frytki, podawane z aksamitnym sosem śmietanowym.
Jednocześnie do oferty powracają wyjątkowe desery Peanut Butter. W ofercie Lodowe Marzenie Peanut Butter, czyli unikalne połączenie lodów z polewą z masła orzechowego oraz delikatną bitą śmietaną, a także McFlurry Peanut Butter – delikatne kremowe lody, również pokryte polewą z orzechowego przysmaku. Oba desery zwieńczone będą posypką – do wyboru Lion lub Kit Kat.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.