FACE IT DLA MOKOTOWSKA MAKE UP ACADEMY – Portal PR - 24PR
FACE IT DLA MOKOTOWSKA MAKE UP ACADEMY

04.04.2018 Kategoria: INFOPR. Autor: admin


Od kwietnia do portfolio klientów Face it! dołączyła szkoła wizażu – Mokotowska Make Up Academy. Do zadań agencji będzie należało prowadzenie działań media relations

oraz aktywności w kanałach social media. Za projekt odpowiada Aleksandra Iwaniuk, Account Executive. Agencję wybrano w drodze rekomendacji.
Mokotowska Make Up Academy to akademia makijażu działająca według światowych standardów w zakresie kształcenia profesjonalnych wizażystek i wizażystów. Oferuje naukę na poziomie najlepszych szkół w Europie i na świecie. Zajęcia prowadzone są przez ekspertów makijażu i odbywają się w doskonale wyposażonych salach w centrum Warszawy. Studenci pracują na kosmetykach profesjonalnej marki MAKE UP FOR EVER. W trakcie nauki odbywają praktyki podczas wielu prestiżowych wydarzeń np. Miss Polski, Miss Supranational, pokazów mody czołowych polskich projektantów (m. in. Macieja Zienia), czy spektakli teatralnych np. w Teatrze Wielkim Operze Narodowej. W ramach rocznego programu nauczania Mokotowska Make Up Academy umożliwia zdobycie kompleksowej wiedzy i umiejętności pozwalających na w pełni profesjonalne wykonywanie zawodu wizażysty.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.