HappyHours w S Words – Portal PR - 24PR
HappyHours w S Words

12.04.2018 Kategoria: INFOPR. Autor: admin


Agencja S Words obsługuje nowego klienta – Akademię Językową HappyHours.

Szkoła językowa HappyHours rozpoczęła współpracę z Agencją S Words. Agencja odpowiedzialna będzie za promocję i wsparcie sprzedaży nowej usługi szkoły, czyli kursów stacjonarnych z biznesowego angielskiego dla top executives (https://happyhours.edu.pl/kursy-grupowe-english-for-work).

W kwietniu ruszyła social sellingowa kampania w mediach społecznościowych, w ramach której stworzona została specjalna grupa na Facebooku, rozpoczęty cykl tekstów blogowych, stworzone testy online, a także uruchomione zostaną cykle webinarów i Facebook Live. S Words odpowiada także za działania media relations.

Umowę podpisano na czas nieokreślony. Klient nie korzystał wcześniej z usług agencji.

Akademia Językowa HappyHours prowadzi kursy i szkolenia z języka angielskiego od 2006 roku dla pracowników firm takich jak: Ciech S.A., Atrium Poland Real Estate Management Sp. z o.o., Starlink, Gruner + Jahr, Castorama Polska, Sony Poland, GfK Polonia, Hubergroup Polska, oraz kursy dla słuchaczy indywidualnych, w gronie których znaleźli się m.in. Adam Sztaba.

Misją akademii jest popularyzowanie umiejętności płynnego porozumiewania się w języku angielskim poprzez projektowanie spersonalizowanych kursów oraz dzielenie się pasją do języka. Więcej na www.happpyhours.edu.pl.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.