Kasia Dziurska w reklamie Radia ESKA – Portal PR - 24PR
Kasia Dziurska w reklamie Radia ESKA

04.04.2018 Kategoria: EVENT. Autor: admin


Kasia Dziurska, zawodniczka fitness, trenerka personalna i tancerka, zadebiutowała jako aktorka w spocie Radia ESKA. Wideo reklamujące najnowszy konkurs stacji „Z ESKĄ praca się opłaca” zostało przygotowane na potrzeby Internetu.

W zabawnej konwencji nawiązującej do propagandowego przemówienia z czasów komunizmu Kasia Dziurska zachęca do wzięcia udziału w konkursie „Z ESKĄ praca się opłaca”. Konwencja spotu jest spójna z oprawą antenową akcji, w której pojawiają się inspirowane PRL-em hasła: „Program ESKI programem narodu”, „Pracując – słuchaj! Słuchając – zarabiaj”, „Radio ESKA wyrobi za Ciebie 300 proc. normy”. Wideo emitowane jest w dwóch wersjach do 13 kwietnia na stronach internetowych Grupy ZPR Media oraz na Facebooku i Youtube.

Za kreację kampanii odpowiada Dział Promocji Radia ESKA. Spot wyprodukował ZPR Media SA – Wideo Team.

Na zwycięzców konkursu „Z ESKĄ praca się opłaca” czekają nagrody pieniężne – każdego dnia do wygrania jest łącznie 10 tys. zł a całkowita pula nagród wynosi 140 tys. zł. Szczegóły akcji dostępne są na stronie www.eska.pl/pracasieoplaca

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.