Konto 360˚ – rachunek bankowy najwyższych lotów – Portal PR - 24PR
Konto 360˚ – rachunek bankowy najwyższych lotów

05.04.2018 Kategoria: EVENT. Autor: admin


W najnowszej reklamie telewizyjnej Konta 360˚ wystąpiła Maja Kuczyńska, wicemistrzyni świata w indoor skydivingu. Podobnie jak w poprzednich spotach Banku Millennium,

w reklamie wystąpił także Radek Kotarski, twórca popularnych Polimatów.

W reklamie telewizyjnej, której emisja rozpocznie się 6 kwietnia, możemy podziwiać niezwykłe umiejętności Mai Kuczyńskiej, srebrnej medalistki mistrzostw świata w indoor skydivingu. Dyscyplina ta polega na wykonywaniu skomplikowanych akrobacji podczas lotu w tunelu aerodynamicznym. Sportowcy prezentują trudne technicznie, a przy tym bardzo efektowne wizualnie układy. Rozpędzone do prędkości ok. 200 km/h powietrze pozwala oderwać się od ziemi i spełnić odwieczne marzenie człowieka o lataniu.

W świecie finansów lekkość można poczuć wybierając konto bankowe, które w łatwy sposób może być bezpłatne, a przy tym zapewnia dostęp do wielu dodatkowych korzyści. Takie jest Konto 360°, oferowane przez Bank Millennium. To nowoczesny rachunek, dzięki któremu można nie tylko wygodnie zarządzać finansami, ale np. korzystać z pomocy medycznej i technicznej w ramach atrakcyjnego pakietu assistance. Wystarczą łączne miesięczne wpływy w wysokości 1000 zł oraz jedna płatność kartą lub BLIKIEM w miesiącu, aby nie płacić za konto, kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów. Bezwarunkowo bezpłatne są przelewy krajowe w złotych realizowane przez serwis internetowy i aplikację mobilną, zlecenia stałe, polecenia zapłaty oraz przelewy na numer telefonu komórkowego.

Nową reklamę telewizyjną będzie można zobaczyć w stacjach ogólnopolskich, wybranych kanałach tematycznych oraz w kanale Banku Millennium na YouTube. Kampania reklamowa będzie prowadzona również w internecie. Kreację spotu przygotowała agencja Change Serviceplan, a za jego produkcję odpowiada Film Reaktor. Media zakupił dom mediowy Initiative Media, działaniami w internecie zajmuje się agencja Isobar Poland.

Pełne informacje o ofercie Konta 360° można uzyskać w placówkach Banku Millennium lub odwiedzając stronę https://www.bankmillennium.pl/klienci-indywidualni/konta-osobiste/konto-360.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.