Promocje w sklepach Biedronki: bez VAT i w kropki – Portal PR - 24PR
Promocje w sklepach Biedronki: bez VAT i w kropki

05.04.2018 Kategoria: EVENT. Autor: admin


6 i 7 kwietnia br. we wszystkich sklepach sieci Biedronka ponad 2 tysiące produktów będzie można kupić taniej o wartość podatku VAT. Akcja obejmie artykuły z wybranych kategorii,

takich jak: nabiał i tłuszcze, płatki śniadaniowe, wszystko w słoikach, karmy dla zwierząt oraz kosmetyki. Dzięki temu zakupy w najbliższy weekend będą jeszcze bardziej atrakcyjne, a klienci będą mogli zaoszczędzić od kilku do nawet ponad 20%. A to jeszcze nie koniec kwietniowych promocji! Już teraz klienci mogą zbierać promocyjne kropki, by przygotować się do tańszej majówki z Biedronką.

Promocja „Piątek i sobota bez VAT” obowiązuje w dniach 6 – 7 kwietnia br., a objęte nią produkty będą tańsze o wartość podatku VAT wynoszącego 5%, 8% lub 23% w zależności od kategorii. Przykładowo, ceny masła, serów, jajek i mleka będą niższe o równowartość 5% podatku VAT, natomiast kupujący dżemy, sosy i przetwory oraz karmy dla zwierząt zapłacą za te produkty mniej o równowartość 8% podatku VAT. Najwięcej, bo równowartość aż 23% podatku VAT, będzie można zaoszczędzić kupując kawy, musztardy oraz produkty kosmetyczne: szampony, kremy, dezodoranty czy kosmetyki kolorowe. Najnowsza promocja „Piątek i sobota bez VAT” to kolejny argument, by odwiedzić jeden z 2823 sklepów sieci Biedronka przed kolejną wolną od handlu niedzielą, przypadającą 8 kwietnia.

– Przygotowaliśmy specjalną ofertę bez VAT, aby klienci mogli skorzystać ze szczególnie atrakcyjnych cen zarówno na codzienne produkty spożywcze, jak i te nabywane bardziej okazjonalnie, na których zakup być może wcześniej nie mieli szansy się zdecydować – mówi Dorota Wrotek, dyrektor marketingu sieci Biedronka.
– Wszyscy czekamy też na ciepłe wiosenne dni i cieszymy się na zbliżającą się majówkę. Dlatego zachęcamy również do zakupów w ramach akcji „Kropka po kropce”. Dzięki specjalnym voucherom majowa wizyta w sklepie będzie jeszcze bardziej atrakcyjna – dodaje.

Akcja lojalnościowa „Przygotuj się na Majówkę. Kropka po kropce.” rozpoczęła się 5 kwietnia i potrwa do 2 maja br. Klienci, którzy do 26 kwietnia zrobią zakupy za min. 49 zł, otrzymają za każdy taki zakup kropki zapisywane na kartach Moja Biedronka lub na paragonach. Zebranie kompletu 7 kropek oznacza jednorazowy rabat na zakupy w wysokości 10% który będzie można wykorzystać od 27 kwietnia do 2 maja br. Maksymalna wartość rabatu do wykorzystania wyniesie aż 50 zł.

Więcej informacji ma temat aktualnych promocji, produktów z nich wyłączonych, oraz listy produktów w atrakcyjnych cenach można znaleźć na stronie internetowej www.biedronka.pl.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.