RR Security z nowym logo i elementami identyfikacji wizualnej – Portal PR - 24PR
RR Security z nowym logo i elementami identyfikacji wizualnej

19.04.2018 Kategoria: FIRMA. Autor: admin


Oparte na symbolu nieskończoności, wkomponowane w tarczę, na wyrazistym tle kolorystycznym – tak wygląda odświeżone logo RR Security, które widnieje już na niemal wszystkich obiektach, pojazdach,

dokumentach, a także uniformach pracowników tej Grupy. Zarząd RR Security zdecydował o zmianie identyfikacji wizualnej firmy, mając przede wszystkim na uwadze coraz większą rozpoznawalność tej marki.

Nowe logo RR Security, a więc podstawowy element identyfikacji wizualnej firmy, nawiązuje do starego poprzez znak nieskończoności, teraz dodatkowo wkomponowany w tarczę – kojarzoną z bezpieczeństwem i ochroną. Wszystko w wyrazistej tonacji kolorystycznej.

– Sugeruje ona, że jesteśmy stale do dyspozycji naszych klientów, gotowi do natychmiastowej reakcji, jeśli zajdzie taka potrzeba. W trosce o ich satysfakcję, która stanowi dla nas najwyższą wartość, bezustannie wprowadzamy do naszej pracy innowacyjne elementy, łącząc tradycję z nowoczesnością. Symbolem tego jest właśnie logo w odświeżonej wersji – mówi Rafał Luboiński – prezes i założyciel RR Security.

Nowy znak firmowy zawiera inne niż wcześniej tonacje kolorystyczne. Wszystko to znajdzie odzwierciedlenie np. na zawieszanych na chronionych obiektach tabliczkach, samochodach firmowych, elementach umundurowania, a także dokumentach firmowych. Zmiany związane z odświeżoną identyfikacją firma wprowadza stopniowo.

– Nasza firma staje się coraz bardziej rozpoznawalna. Zjednaliśmy klientów przede wszystkim wysoką jakością oferowanych przez nas usług, a także możliwością dostosowania się do indywidualnych wymagań zleceniodawców. Powoduje to konieczność udoskonalenia niezbędnych elementów związanych z funkcjonowaniem firmy i jej postrzeganiem wśród obecnych i potencjalnych klientów – dodaje Rafał Luboiński.

RR Security to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm sektora ochrony osób i mienia w Polsce. W 2017 roku odnotowała przychody na poziomie 75 milionów złotych (wzrost o 15 procent w stosunku do poprzedniego roku). Dziś firma zatrudnia około 4 tysięcy osób, chroniąc 2300 obiektów – w tym min. użyteczności publicznej, przemysłowych, centrów handlowych czy dla klientów indywidualnych. Dynamicznie rozwija nowe obszary działalności komplementarne wobec ochrony – m.in. monitoring wizyjny, kontrolę biletów w transporcie miejskim. RR Security działa już właściwie na terenie całego kraju, stale zwiększając zatrudnienie.

– W związku z dynamicznym rozwojem działu technicznego poszukujemy pracowników zabezpieczenia technicznego, posiadających doświadczenie w montażu, i projektowaniu systemów: alarmowych, CCTV czy kontroli dostępu. Stale rekrutujemy również pracowników, którzy posiadają wpis Kwalifikowanego Pracownika Ochrony – niezbędnych do obsługi obiektów użyteczności publicznej, handlowych czy imprez masowych. Potrzebujemy ich głównie w związku ze wzrostem znaczenia w naszej firmie nowych działów biznesowych, jak i pozyskiwaniem nowych klientów – np. z sektora publicznego.– mówi Radosław Busiło z zarządu RR Security. I ma nadzieję, że wprowadzenie odświeżonej identyfikacji wizualnej przyniesie pozytywne skutki dla dalszego rozwoju firmy.

– Takie elementy jak nowe logo czy kolorystyka oznaczają, że marka się rozwija, a nasi pracownicy to zauważają. Wierzymy, że wpłynie to na zwiększenie stopnia utożsamiania się ich z firmą i jej wysoką jakością – zarówno usługami, jak i dbałością o każdą zatrudnioną u nas osobę. Zależy nam bowiem na tym, aby pracownicy mieli poczucie, że są częścią organizacji o wysokiej renomie – podsumowuje.

RR Security systematycznie wprowadza dodatkowe udogodnienia dla zatrudnionych u siebie osób. Od zeszłego roku zapewnia m.in. pakiet zdrowotny obejmujący także członków najbliższej rodziny pracowników.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.