Upiec dwie pieczenie – Portal PR - 24PR
Upiec dwie pieczenie

12.04.2018 Kategoria: EVENT. Autor: admin


Kupując nowe piekarniki marki Bosch, teraz można upiec dwie pieczenie… w jednym piekarniku i otrzymać 4- elementowy zestaw garnków. Ogólnopolska promocja,

w której przy zakupie wybranych modeli konsumenci dostaną prezent trwa od 12 kwietnia do 15 lipca br.

Marka Bosch wprowadza na rynek nową linię piekarników Serie I 6 i Serie I 4, której towarzyszy promocja konsumencka „Podwójna korzyść”. W dniach od 12 kwietnia 2018 r. do 15 lipca 2018 r. konsumenci mogą upiec przysłowiowe dwie pieczenie: kupić piekarnik i otrzymać prezent.

Przy zakupie wymienionych w regulaminie modeli piekarników konsument może zgłosić się w akcji i otrzymać markowy zestaw garnków.

Działania komunikacyjne obejmują silną kampanię online wykorzystującą interesujące formaty np. banery z materiałem filmowym, interaktywne treści i kanwy. W telewizji od kwietnia rusza spot wizerunkowy piekarników z plansza komunikującą promocję konsumencką.

Nowe piekarniki z Serie I 6 i Serie | 4 wyposażone są w szereg funkcji, mających ułatwić konsumentowi gotowanie i zagwarantować perfekcyjny posiłek.
Termoobieg 3D, prowadnice teleskopowe Varioclip, które można samodzielnie montować na różnych poziomach oraz blachy połówkowe pozwalają na pieczenie kilku potraw jednocześnie.
Ambasadorem nowej linii piekarników Bosch jest Mateusz Gessler.

Za kreację materiałów POS odpowiada agencja TStudio
Media plan kampanii TV i VOD przygotował dom mediowy OMD
Plan komunikacji online przygotował ACR MediaHouse

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.