WP Pilot w promocji za 1 zł – Portal PR - 24PR
WP Pilot w promocji za 1 zł

05.04.2018 Kategoria: EVENT. Autor: admin


Właśnie ruszyła promocja pakietu rozszerzonego WP Pilot. Dwutygodniowy dostęp do 77 kanałów, w tym 25 w jakości HD kosztuje 1 zł.

WP Pilot to platforma do odbioru kanałów telewizyjnych online. W jej ofercie fani filmowych przeżyć odnajdą m.in. stacje Comedy Central, Paramount Channel i Filmbox Premium. Miłośnikom sportu z pewnością przypadną do gustu kanały takie jak Sportklub, Fightbox, Motowizja i Eleven Sports. Fani muzyki docenią MTV, Eskę Rock TV czy Power TV. WP Pilot jest zawsze pod ręką – telewizję można oglądać w przeglądarce oraz w aplikacji na telefonie, tablecie i telewizorze.
Promocja trwa do 18 kwietnia i jest dostępna dla kupujących pakiet rozszerzony. Rezygnacja z usługi jest możliwa w każdym momencie. WP Pilot pozwala oglądać telewizję bez żadnych zobowiązań i umów, do których zobowiązują klasyczne kablówki. To klienci decydują, jak długo chcą korzystać z pakietu.
Z WP Pilot w ramach serwisu i aplikacji korzysta już 1,9 mln realnych użytkowników (badanie Gemius/PBI, 02/2018). Usługa jest również dostępna dla tymczasowo podróżujących z Polski na terenie całej Unii Europejskiej.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.