LUIS VICENTE OBEJMIE FUNKCJĘ CEO GRUPY ELEVEN SPORTS – Portal PR - 24PR
LUIS VICENTE OBEJMIE FUNKCJĘ CEO GRUPY ELEVEN SPORTS

13.12.2019 Kategoria: MARKETING. Autor: admin

Luis Vicente dołączy do ELEVEN SPORTS 15 stycznia 2020 r.
jako nowy Chief Executive Officer (CEO) grupy. Wniesie ze sobą bogate 25-letnie doświadczenie w zarządzaniu biznesowym w sporcie, między innymi we wdrażaniu i rozwijaniu innowacyjnych rozwiązań oraz budowaniu wzrostu i marek dla sportowców, drużyn i dużych organizacji.

Vicente przechodzi do ELEVEN SPORTS z FIFA, gdzie jako Chief Digital Transformation & Innovation Officer był odpowiedzialny za nowe technologie, e-sport oraz strategię rozwoju treści online.

W swojej długiej karierze Luis Vicente pracował dla największych marek w piłce nożnej i sportach motorowych. Obejmował ważne biznesowo stanowiska w klubach Manchester City i Valencia CF oraz doradzał strategicznie Realowi Madryt, AC Milanowi, Premier League, LaLiga, Red Bullowi, Ferrari, Lotusowi i A1GP. Wcześniej reprezentował światowej klasy sportowców takich jak Luis Figo czy Ronaldo Nazario.

Vicente zastąpi na stanowisku CEO Marka Watsona, który będzie nadzorował dalszy rozwój ELEVEN SPORTS w zarządzie spółki nadrzędnej, Aser Ventures.

Do grupy ELEVEN SPORTS częściowo należy Eleven Sports Network Sp. z o. o., której mniejszościowym udziałowcem jest Eleven Sports Network Ltd. Większość udziałów polskiej spółki należy do Grupy Polsat.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.