ePraktyki PR – Portal PR - 24PR
ePraktyki PR

ePraktyki w Grupie Portali IPIS

Instytut Przedsiębiorczości i Samorządności Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca w branży internetowej.
Grupa mediowa IPIS posiada kilka uznanych portali informacyjnych, m.in: Portal Public Relations (24PR.pl), Dziennikarstwo internetowe (24gazeta.pl), Wortal Przedsiębiorczych (ipis.pl), Serwis Media- marketing-PR (24press.pl), Akademia Zdrowia i Urody (epacjent.pl), Internetowa Klinika Zarządzania (emedyk.pl), Newsy Motoryzacyjne (motopuls.pl), Publikuj z nami (redaktor24.pl)

W związku ze zintensyfikowaniem działań promocyjno-informacyjnych i konsekwentnym umacnianianiem pozycji naszych serwisów w sieci internetowej poszukujemy osób chętnych do współpracy w ramach zdalnych praktyk absolwenckich.

czytaj całość
Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.