24PR w Google News – Portal PR - 24PR
24PR w Google News

24PR.pl zostało pozytywnie zweryfikowane przez administratorów Google, dzięki czemu artykuły prasowe dodane do serwisu 24PR są również dostępne na platformie Google News Polska.

W ten sposób portal 24PR.pl znalazł się wsród około 300 najważniejszych portali publikujących treści w języku polskim w sieci i indeksowanych przez wysukiwarkę Google News. Materiały na ten sam temat są umieszczane w jednej „grupie wiadomości”. Użytkownicy mają możliwość przeglądania różnego rodzaju newsów, które podzielone są według kategorii: Najważniejsze artykuły, Świat, Polska, Gospodarka, Nauka/technika, Sport, Rozrywka. Jeśli użytkownik chce przeczytać cały artykuł lub zobaczyć zdjęcie w pełnych rozmiarach, musi kliknąć link i przejść do witryny wydawcy. Krótkie fragmenty są wyświetlane użytkownikom Google News w celu udostępnienia im linków do tych witryn.

Wyniki w wyszukiwarce Google dotyczące 24PR.pl są bardzo często oznaczane hasłem „Wiadomości dla …” i pozycjonowane w sieci automatycznie na wysokich miejscach.

Ostatnio zaindeksowane artykuły prasowe pochodzące z 24PR.pl – Portalu PR mozna znależć pod linkiem
Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.