O nas – Portal PR - 24PR
O nas

Serwis 24PR.pl – Portal Public Relations jest marką internetową marka Grupy mediowej MERKON GROUP.

W Serwisie 24PR.pl  są archiwizowane  i udostępniane komunikaty prasowe firm i instytucji przekazywane przez nie same oraz informacje prasowe dotyczące działalności firm i instytucji przygotowywane i przesyłane przez  agencje PR.

Ponadto na stronach  serwisu umieszczane są również informacje dotyczące rozwoju branży PR w Polsce i na świecie.

Serwis 24PR.pl współpracuje z Partnerami, którzy są zainteresowani poinformowaniem interesariuszy o prowadzonej działalności.

Oferta serwisu 24PR.pl adresowana jest do:
– firm,
– instytucji i organizacji,
– agencji public relations,
– działy PR-u korporacyjnego
– dziennikarzy,
– właścicieli portali.

Oferujemy Państwu możliwość publikacji na łamach portalu 24pr.pl komunikatów prasowych, informacji o wydarzeniach. W serwisie 24pr.pl publikujemy interesujące informacje, artykuły, porady, felietony, wywiady, dotyczące następującej tematyki: PR, media, marketing, technika, moda, uroda, zdrowie, kultura, rodzina, dziecko, turystyka, dom i wnętrza, seks, kulinaria, psychologia

Publikacja materiałów prasowych w serwisie jest bezpłatna. Zastrzegamy sobie prawo nie publikowania przesłanych komunikatów na stronach portalu 24pr.pl i /lub pozostałych naszych serwisach bez podawania przyczyny.

Istnieje również mozliwość umieszczania materiałów i informacji produktowych na zasadach komercyjnych, wówczas warunki są szczegółowo negocjowane z zainteresowanymi organizacjami. Z uwagi na duże zainteresowanie ofertą usług gwarantowanych wprowadzona została możliwość wykupienia Abonamentu usług gwarantowanych

Komunikaty prasowe prosimy przesyłać na adres e-mail: 24pr@24pr.pl

Uwaga: Nie dokonujemy sprostowań w materiałach archiwalnych.

Tylko sprzyjająca fama zapewnia sukces w działaniu.

Opublikowane teksty  pojawią się również na stronach portali pobierających treści z serwisu 24PR.pl za pomocą kanału RSS.

Publikacja na stronach www za pomocą kanału RSS 24pr.pl

Zapraszamy do pobierania informacji prasowych z naszej strony za pośrednictwem kanału RSS, po uzyskaniu zgody redakcji.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod adresem e-mail: 24pr@24pr.pl i podanie lokalizacji pobranego kanału RSS.

 
Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.